pomocníka na LAN91C111

V

vaf20

Guest
nazdar
môže mi niekto pomôcť na SMSC LAN91C111?

tnx vopred

 
Vážení Radix
Ďakujeme za vašu attention.I navrhol rade, ktorá obsahovala virtex4-LX100 a LAN91C111.Chcem použiť jednoduchý prenos a príjem dát cez ethernet.
ale teraz môj problém je minimálna LAN91C111 konfigurácia pomocou FPGA a čistá logika!
pre spustenie aj stiahnutých ETX utility 91C111 ale nenašla tejto utility.
a ďalší môj OS je XP, ale tam žiadny ovládač pre XP OS.what mám robiť?
Tnx naozaj znova

 
Takže máte mikroprocesor beží na Virtex častí alebo si naozaj plánujete robiť všetko pre 91C111 prepojenia s vlastnou FPGA logika?Já udělal to druhé, ako keď to
je prístup, vy budete mať asi můžu vám pomoct.

Som trochu zmätená o svoj komentár o ETX a keď XP.I'm nevidí dôvod, prečo vám záleží na XP ovládače, ak máte nádej na získanie zdrojového kódu pre vodiča.

Radix

 
tnx radix
Chcem nastaviť a robím všetko pre 91C111 prepojenia s vlastnou logikou FPGA.
ale tiež mám AVR na tejto doske tak používané ako mikrokontroléru pre prepojenie problém.
V prípade vodiča, existuje nejaké ovládače pre Linux, VxWorks, WinCE, XP Embedded, ale nie zrovna pre XP, tak nevím, o vodiča a já nemal skúsenosti vodičom.Myslím, že to potrebujú vodiča-pre jednoduché prenášanie a prijímanie dát cez LAN-on PC boku v Visual C kód.
V prípade ETX ako ladiaci utility, pretože nemusí vodič a len kontrolu PHY súvisiacich,
chápem to z SMSC, po spustení je požiadavka na COM2, COM3, COM4, ale aj ignorovať a potom LAN91C111 neskonštatovala s ETX sú i očakávania .

Vďaka naozaj vopred
vaf20

 
vaf20,

Ospravedlňujeme sa za pomalé reakcie, som bol na cestách za pár dní.

Mohli by ste nahrať diagram, ktorý ukazuje, ako 91C111 je spojený?Mám len ťažko sa snaží pochopiť, čo to je, že chcete urobiť.

Ak ste skutočne, ako ste povedal, poháňajúce 91C111 s vlastnou logikou FPGA nepotrebujete žiadne ovládače.Ste práve prepojenie na 91c111 s FPGA ale potom robí všetko, čo dátové prenosy prostredníctvom procesor?Je-li tomu tak budete potrebovať ovládač pre daný procesor.

Ako som spomenul, možno skutočný jednoduché schéma, ktoré ukazuje, ako veci sú spojené by to trochu víc jasné.

Radix

 
Vážení Radix
Nasledujúci graf ukázať, čo mám robiť.
Promiň, ale pre moje misundrestanding o LAN, študoval aj ďalšie informácie o LAN a viem, že nie je potrebné, aby vodiči na PC side.only vec aj potrebu o 91C111 je 91C111 inicializáciu a MAC adresu configuaration a potom PC rozpozná 91C111 za jednu MAC adresu a potom môžete prenášať dáta medzi dvoma MAC adresu: PC MAC adresu a 91C111 MAC adresu.Mám pravdu?
o SMSC stránkach ponúkané ovládače Myslím, že sú PC strane vodiča, ale aj po undrestand sú ovládače pre embedded OS ktorý je naložený na palubu HW procesor.Mám pravdu alebo nie?
Naozaj thaks pre vašu priazeň Radix.
BR,
Vaf20
Ospravedlňujeme sa, ale musíte prihlásiť a prezerať túto prílohu

 
Dobre,
to vyzerá, čo som pôvodne myslel, že jsi robiť.Urobil som niečo podobného niekoľko rokov späť.I'll email nejaké info / kód, ktorý by mohol byť užitočný.

Radix

 
Vážení Radix
Vďaka naozaj pre vašu priazeň.
Já jsem vás čaká.
BR,
vaf20

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top